EsileheleÜldtutvustus

Aktsiaselts Saku Metall on tegutsenud enam kui 20 aastat, omades seeläbi pikaajalist kogemust metalluste valmistamise valdkonnas ning pakkudes tööd enam kui 200 töötajale. Seni on ettevõtte äritegevus jagunenud kahe ärisuuna vahel – uksetootmine ja allhange. Parema tootmisefektiivsuse ja klienditeeninduse saavutamiseks on toimunud aktsiaseltsi reorganiseerimine.

Alates 20.07.2012.a. jätkab AS Saku Metall tootmist kahes uues äriühingus – AS Saku Metall Uksetehas ja AS Saku Metall Allhanke Tehas.

AS Saku Metall Uksetehas toodab metalluksi, suure klaasipinnaga profiil- ja lükanduksi ning garaaži- ja tööstuslikke tõstuksi.

Uksetehase toodangus on lisaks ustele FORSTER profiilist seinad, mitteavatavad aknad ja suitsetamisruumid ning NORDIC R54 süsteemist fassaadid.

Olulisteks müügiartikliteks on sise- ja välistuletõkke uksed ning turvauksed korteritele, korrusmajade trepikoja ja välisuksed ja tehniliste ruumide vaheuksed. Lisaks müüb Saku Metall Uksetehas ka lukke - ASSA, ABLOY, CISA ning liuguste kandesüsteeme HELAFORM.

Uste automaatavamise ja -sulgemise seadmed on firmadelt SOMMER, OVITOR ja ABLOY.

Lisateenusena pakub AS Saku Metall Uksetehas uste ja lukkude hooldust ja remonti.

AS Saku Metall Allhanke Tehas toodab kuni 3 mm paksusega külmvalts-, galvaniseeritud ja roostevaba terasest, vasest ja alumiiniumist, erinevaid tooteid lõikamise, painutamise, stantsimise, keevitamise ja koostamise teel. Värvime pulbervärvi ja märgvärvidega.

Saku Metalli peakontor asub Tallinnas Saku tn 13. Ettevõtte põhitootmine paikneb Rae vallas, Põrguvälja teel, Karjaveres.
AS Saku Metall Uksetehasel on kaks tütarettevõtet Soomes Saku Metall OY ja Lätis SIA Saku Metals. Ettevõte tegutseb koostöös partneritega lisaks teistes Läänemere regiooni maades ja Venemaal. 
                   

 
SAKU METALL l Saku 13, Tallinn 11314, Eesti l Telefon: 611 8400 l info@sakumetall.ee                                                                             Internetiturundus
Kodulehe valmistamine - Art Media